9 Ocak 2018 Salı

Bursa Blogger Buluşması #bursadabulusuyoruz

    Selamlar!

    Uzun bir aradan sonra bir zamanlar blogger olduğumu hatırlayıp "E hadi madem üç beş bir şeyler paylaşayım gene yahu, özledim!" dedikten sonra yeni blog yazıları hazırlamaya ve instagram gönderileri paylaşmaya başlamıştım ki üstüne çok güzel bir etkinliğe davet edildim. Geçtiğimiz pazar günü Bursa'daki #bursadabulusuyoruz instagram etiketli etkinlikteydim. Üzerinden daha fazla zaman geçmeden, tüm ayrıntıları hatırlıyorken yazayım dedim.    Etkinlik Nilüfer'de Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki Gönül Kahvesi'nde oldu. Mekan tasarımı oldukça güzeldi. Servisten de memnun kaldım.

    Etkinlikte çok güzel sponsorlarımız vardı. Ürünlerini ciddi anlamda beğendiğim markaların yanı sıra yeni tanıştığım Siberian markası da vardı ve Ebru hanım Siberian'ı temsilen etkinliğimize katıldı. El peelingini birlikte denedik ve oldukça başarılı bulduk.

    Uzun zamandır bloglarını ve instagram hesaplarını takipte olduğum ama bir türlü yüzyüze tanışma fırsatı bulamadığım güzelliklerle tanıştım bu etkinlik sayesinde. ♥ Ciddi anlamda güzel bir gün geçirdim. (Dönüşte yol tutmasını ve içimin dışıma çıkmasını saymazsak. :(  )

    Kimler mi vardı? İnstagram isimleriyle:

    Etkinliğin güzel sahipleri @seldaylamakyaj ve @minamadan

    Birbirinden tatlı konuklar @eylulceguzellik@bloggerbilgem , @makyajdeneyimleri@gamzecelikdemir@cigdemsworld

    Tüm organizasyon için etkinliğimizin güzel sahiplerine ve destekleri için değerli sponsorlarımıza teşekkürler...

2 yorum:

  1. ne güzel etkinlikleri çok seviyorum insan çok mutlu oluyor :)

    YanıtlaSil
  2. ne güzel bir etkinlik olmuş. Seviyorum etkinlikleri

    YanıtlaSil

♥ Bak en çok bunlar okundu ;)